Čistící centrum M+M na Firmy.cz

PROFESIONÁLNÍ PRAVIDELNÝ ÚKLID FIREMNÍCH KACELÁŘÍ

Pravidelný úklid kanceláří – denně


Pravidelný úklid kanceláří – 3× týdně / 2× týdně / 1× týdně

Je pro Vás nemožné sehnat spolehlivou uklízečku na úklid vaší firmy a kanceláří? Když paní onemocní nemáte za ni okamžitou náhradu? Nebo Vás už nebaví každodenní řešení věcí kolem úklidu kanceláří?

Zajistíme Vám spolehlivý pravidelný úklid firmy, kanceláří, ordinace, administrativních, obchodních, výrobních a skladových prostor a vy budete bez starostí. To i díky pravidelné kontrole kvality úklidu vedoucím provozu.

V rámci pravidelného úklidu firmy, kanceláří, ordinace, administrativních, obchodních, výrobních a skladových prostor  zajišťujeme:pracovníky úklidu, náhradní pracovníky v případě nemoci, profesionální úklidovou techniku, ekologické a profesionální čisticí prostředky, dodávku hygienického materiálu a v rámci jednorázových úklidových služeb – mytí oken, čištění koberců a kancelářských židlí, strojové mytí podlah.

Individuálně pro každého zákazníka vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků a naší osobní prohlídky místa plnění. Tím pádem od nás získáte službu tzv. all-in-one a můžete se tak naplno věnovat svému podnikání.

Dobře udržované nemovitosti zvyšují jejich hodnotu. Takto to zůstane díky pravidelnému úklidu. Čisté prostory jsou obrazem vaší společnosti a první dojem vašich zákazníků se počítá!

PROČ VĚŘIT ÚKLIDU OD RODINNÉ FIRMY / ČISTÍCÍ A ÚKLIDOVÝ SERVIS M+M (jméno, kterému můžete věřit již od roku 2005 jako záruka spokojenosti):

  • Spokojenost:  Naše rodinná firma je profesionální úklidová firma, která se věnuje poskytování vynikajícího čištění a výjimečných zákaznických služeb – pokaždé poprvé!
  • Rozmanitost:  Naše rodinná úklidová posyktne komplexní péči o podniky, kanceláře a rezidenční nemovitosti a nabízejí: Pravidelný úklid firem a kanceláří, jednorázový úklid po rekonstrukci a malování, mytí oken, strojní čištění koberců, strojové čištění podlah
  • Pohodlí:  Nemusíte nic kupovat, protože používáme naše vlastní specializované vybavení a čisticí prostředky a všude, kde je to možné, používáme ekologicky bezpečné čistící prostředky.
  • Hodnota za peníze:  Rychlé, profesionální a kvalitní služby. Naše rodinná úklidová firma nabízí bezplatné a nezávazné nabídky na základě osobní prohlídky přímo u vás ve firmě, abychom vám poskytli přesnou a spravedlivou cenu.