PŘEDVÁNOČNÍ ČIŠTĚNÍ - PŘÍJEM OBJEDNÁVEK v pracovní dny od 8.00 - 15.00 Hod. Tel: 607 802 268

ČISTÍCÍ CENTRUM M+M / +420 607 802 268 /Hloubkové čištění čalouněného, koženého, alcantarového bytového a kancelářského nábytku, čištění sedaček v divadlech i kinech, čištění koberců a koberečků - ČISTÍRNA KUSOVÝCH KOBERCŮ - Podlahový servis - Mytí a leštění podlah - Mytí skel, Mytí oken, Mytí výloh / Tel: +420 607 802 268 / Zdeňka Maurerová IČ 86877992, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov - Neplátce DPH / Příjem zakázek: V pracovní dny: 8.00 - 15.00 Hod.  

Profesionální hloubkové čištění kožených sedaček, kožených pohovek, kožených křesel, kožených matrací, kožených židlí apod. včetně následné impregnace vyčištěného povrchu..

EMAIL OBJEDNÁVKA ZDE

Jedním z nejoblíbenějších materiálů je kůže. Vedle kožené obuvi nebo oděvů a doplňků si tak řada z nás pořizuje do svých domovů, kanceláří, sídel firem i kožené sedačky, křesla, židle apod.

Co ale dělat v okamžiku, kdy krásná kožená sedačka ztrácí svoji původní barvu a začínají na ní být vidět stopy nečistot? Čistit koženou sedačku "na vlastní pěst" je více než rizikové a riskovat trvalé poškození drahé výbavy bytu nechce asi nikdo z nás. 

A právě takovou službu vám dokážeme rychle a profesionálně zajistit. Víme přesně, co kožené sedačky vyžadují, jak k nim přistupovat, abychom je vyčistili, vrátili jim původní barvu a nijak nenarušili jejich povrch a kvalitu.

Vyzkoušejte naší službu čištění koženého nábytku a uchovejte si tento jedinečný materiál co nejdéle.

 

Vaše výhody

 • prodloužení životnosti luxusního materiálu

 • obnova přirozených vlastností a původní barvy kůže

 • šetrný přístup k materiálu

 • důkladné hloubkové čištění

 • odstranění všech skvrn a dalších nečistot

 • profesionální přístup a pečlivost

Čištění koženého nábytku

Péči o kožený nábytek byste měli věnovat minimálně stejnou pozornost jako čištění čalounění. Kůže díky pravidelnému čištění totiž zůstane déle pružná, jemná, voňavá a čistá. Investovali jste přeci do svojí milované kožené sedačky a křesla nemalé peníze, tak je potřeba kůži hýčkat, aby vám skvěle sloužila co nejdéle.

Na čištění kůže a koženého nábytku používáme profesionální přípravky. Sedací soupravy zvládnete čistit (utírat prach) přímo vy, tak často, jako u jiného nábytku. Ale to úplné čištění koženého nábytku nechte na nás. pro zachování všech vlastností kůže doporučujeme provést ošetření kůže 2-4 krát do roka.

A jaký kožený nábytek vám vyčistíme?

Obrátit se na nás můžete s čistěním kožených sedaček, koženého křesla i židle. Čistíme jak pravou kůži, tak samozřejmě zvládneme vyčistit i různé imitace.

Proč čistit kůži s rodinnou firmou ČISTÍCÍ SERVIS M+M?

 • Hloubkové ruční čištění koženého čalounění

  I kůže se dá vyčistit do hloubky. Díky antibakteriálním přípravkům a kartáči s jemným vlasem nemají nečistoty kam utéct.

 • Zvolení správného postupu

  Pořadí hraje roli. Kůže je náchylná na chemii i necitlivé zacházení. Jsme si toho vědomi a vaší sedačce dopřejeme tu nejlepší péči.

 • Kvalitní ochrana-impregnace koženého čalounění

  Kůže je náchylná na celou řadu vlivů, po čištění ji proto impregnujeme přírodním balzámem, který jí pomůže bojovat proti dalšímu znečištění.

 • Koženka není kůže

  Rozpoznat koženku od kůže je základ přípravy na čistící proces.

 • Kvalitní čistící přípravky

  U nás rozhodně neplatí, že jeden přípravek vyčistí vše. Vždy volíme ten, který je pro daný nábytek nejvhodnější. Včetně následné impregnace.

 • Garance kvality čištění

  Spokojený zákazník, který se vrací - to je náš cíl. Pokud se náhodou stane, že nebudete s výsledkem spokojeni, zavoláte nám a vše napravíme.

čištění koženého čalounění vysočina, čištění kůže jihlava, čištění kůže pelhřimov, čištění kůže vysočina, kožená sedačka, kožená pohovka, kožené křeslo, kožená židle, kožená autosedačka