PŘEDVÁNOČNÍ ČIŠTĚNÍ - PŘÍJEM OBJEDNÁVEK v pracovní dny od 8.00 - 15.00 Hod. Tel: 607 802 268

ČISTÍCÍ CENTRUM M+M / +420 607 802 268 /Hloubkové čištění čalouněného, koženého, alcantarového bytového a kancelářského nábytku, čištění sedaček v divadlech i kinech, čištění koberců a koberečků - ČISTÍRNA KUSOVÝCH KOBERCŮ - Podlahový servis - Mytí a leštění podlah - Mytí skel, Mytí oken, Mytí výloh / Tel: +420 607 802 268 / Zdeňka Maurerová IČ 86877992, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov - Neplátce DPH / Příjem zakázek: V pracovní dny: 8.00 - 15.00 Hod.  

Stejně tak, jak dlouho a důkladně vybíráme naše matrace, aby se nám na nich co nejlépe spalo, měli bychom myslet i na jejich čistotu. Ani se to mnohdy nezdá, ale v matracích se brzy začnou usazovat nečistoty, mastnota a množit roztoči.

Mysleme proto na své zdraví včas! Pravidelné čištění matrací by mělo patřit mezi naše hygienické návyky a zajištění bezpečného domova sobě i našim blízkým.

Službu čištění matrací vám rádi a rychle zajistíme. Pryč mohou jít obavy z toho, kde po čištění matrace budete spát. Po našem čištění matrací můžete už za 1 - 2 hodiny ulehnout do suché postele. V rámci čištění vám z matrace odstraníme vlasy a chlupy, aplikujeme antibakteriální pěnu, které aromatizuje i desinfikuje nebo odstraníme skvrny, fleky a hlubší nečistoty. O tom se vám možná ani nezdálo. Přejeme samé krásné sny v dokonale čistých a pro zdraví nezávadných matracích.

Matrace k vyčištění a dezinfekci můžete k nám přivézt i do čistící dílny ve Starém Pelhřimově

Výhody čištění a dezinfekce matrací

  • důkladné hloubkové čištění

  • odstranění i špatně odstranitelných nečistot 

  • zbavení matrací matnosty, roztočů a bakterií

  • zvýšení hygieničnosti a zdravotní bezpečnosti

  • šetrný přístup k materiálům

  • 100% profesionalita a pečlivost

VAX & technika čištění

Britský vakuový hloubkově extrakční systém díky patentované metodě „vaxing“ bezkonkurenčně odstraní usedlý prach, mastnotu, zašlou špínu, bacily, spory plísní a roztoče z čalounění, matrací. 

Vysavač VAX hloubkově vysaje, vyklepe, umyje, vyčistí a vysuší veškeré textilie. Po jeho použití je vše suché, čisté a hygienické.

Patentované hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vakuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými textilními vlákny s následným 93% vysušením. 

Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 60 minut se můžete sedět na nadýchané, voňavé, zcela čisté a suché sedačce či křesle nebo židli. Navíc nehrozí sražení vlákna.

Ceník služeb: Čistící centrum M+M 2005-2021

  • Uvedené ceny jsou pevné, nejsme plátci DPH

  • Nepřijímáme platební karty

  • Platba za naše služby je ihned v hotovosti po provedené práci - po konzultaci je možné platbu provést fakturou

Orientační ceník - záleží na materiálu, rozsahu znečištění a druhu znečištění

Matrace jednolůžková 90 cm/ od 500 Kč oboustranně

Matrace jednolůžková 150 cm/ od 650 Kč oboustranně

Matrace dvojlůžková od 151-199 cm/ od 900 Kč oboustranně

Dětská matrace do postýlky od 200 Kč

Přistýlka do velikosti 90x200 / od 400 Kč oboustranně

Přistýlka do velikosti od 91 do 150cm - 200cm / od 800 Kč boustranně

MATRACE ČISTÍME JAK U NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ, TAK JE MOŽNÉ MATRACE DOVÉZT DO NAŠÍ ČISTÍCÍ DÍLNY

čištění matrací jihlava, čištění matrací vysočina, čištění matrací pelhřimov, čištění matrací jihočeský kraj, čištění matrací, čištění matrace